+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки в інтер’єрі – даємо простору новий вид

  В оформленні сучасного інтер’єру приміщення дизайнери застосовують все більше нових можливостей і варіантів. Для створення цікавого дизайну офісів, котеджів, кафе та інших просторів сьогодні використовуються матеріали, які раніше здавалися незвичними для виконання такого завдання. Приклад – скляні перегородки в інтер’єрі.

  Крім вікон, в житлових будинках ми звикли бачити скло тільки в предметах меблів, а скляні перегородки були звичною частиною для інтер’єру офісів, гіпермаркетів, кафе та інших закладів для відпочинку. Але сучасний дизайн інтер’єру котеджу, наприклад, в стилі мінімал або хай-тек, часто використовує скло для перегородок на заміну стін.

  Дизайн інтер’єру котеджу – чому вигідно використовувати скляні перегородки

  Скляні перегородки для дому – це якісний варіант не тільки для великих, але і в першу чергу для малих по площі житлових приміщень. Вони ефектно доповнять інтер’єр, вирішивши при цьому два основних питання:

  • Недолік освітленості – перегородка пропускає світло, а тому внутрішні (особливо невеликі) приміщення, з малою кількістю вікон не зажадають включення світильників і ламп в денний час;
  • Просторове сприйняття приміщення з невеликою площею буде менш обмеженим – скло для перегородок зробить приміщення візуально більш широким, що принесе просторості і легкості.

  Стиль і функціональність в одному флаконі

  Ефективна і продумане планування нових будинків часто спонукає власників невеликих, або «старих» жител змінити планування існуючого простору. Але що робити, якщо хочеться створити додаткову кімнату, а простору для побудови стіни і так мало? Тут виручить варіант використовувати скло для перегородок на заміну стін. Адже таке скло – від 50 до 75 разів тонше цегляної стіни! І варто сказати, що скло при цьому буде перегородкою, а може повноцінно замінити стіну, будучи оснащеним висувними дверима.

  Крім того, скляні перегородки в інтер’єрі – це не тільки функціональний елемент, що замінює стіни. Це також ефектний дизайнерський варіант – важливо тільки правильно опрацювати деталі. Наприклад, для зон з креативним дизайном і незвичайними елементами меблів і декору, скло для перегородок можна вибрати прозорим – воно зробить будинок візуально просторішим, і крім того – додасть родзинку до оформлення, моментально освітивши яскраві предмети на погляд гостей. Цінителі приємного відпочинку і колекціонери також беруть це на замітку, і створюють в будинках своєрідні вітрини або скляні винні бари. Це незвично і цікаво, але згодні – не для кожного такий варіант буде прийнятним. В іншій ситуації – коли слід навпаки, приховати зону кімнати від загальної видимості, доречними стануть матові перегородки (які, до того ж, можна доповнити різними візерунками і обрисами, зі своєю стилістикою і кольоровою гамою).

  Економія коштів і часу

  Скло – це матеріал, що не вимагає особливого догляду. Для підтримки чистоти скло досить мити, і на відміну від оздоблень у вигляді шпалер або фарби його не потрібно змінювати для підтримання якісного зовнішнього вигляду – роками і навіть десятками років скло зберігає свій первісний вигляд. Очевидно, що, застосовуючи скляні перегородки в інтер’єрі, можна істотно заощадити кошти і час, які ми звикли витрачати на ремонт.

  Скляні перегородки EraGlass – різноманітність для всього будинку

  Сучасний дизайн інтер’єру котеджу дозволяє використовувати скляні перегородки не тільки для кімнат – змінам піддаються побутові приміщення, такі як кухня і ванна. Кухня, приміром, ефектно буде поєднуватися з вітальньою, якщо встановити між ними перегородку зі скла EraGlass (яка зробить кімнату більш освітленій і візуально просторій). І не варто переживати, що з кухні будуть поширюватися пара та запахи від готування, адже скло – матеріал, який виключає цю проблему ніяк не гірше звичних стін.

  Не менш цікаво застосувати скляні перегородки в інтер’єрі ванної кімнати – скло EraGlass вибрати можна в прозорою або матовою обробці. Практичність використання доповнюється незвичністю дизайну, що і є важливим в будинку сучасної людини. Оновити житловий простір просто – завдяки скляним перегородкам EraGlass!

  Вгору