+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скління зимового саду ERAGLASS

  Перші зимові сади з’явилися за часів Римської імперії. Пізніше вони стали популярними у англійської знаті. У будь-які часи вони були ознакою значного соціального статусу власника. Їх затребуваність привела до створення цілого напряму в архітектурі.

  Виготовлення та монтаж скляних садів в Києві і передмісті – один з векторів діяльності EraGlass.


  Що таке зимовий сад

  Це прозора конструкція, зазвичай примикає до будови, або окремо стоїть споруда. Сучасні технології і легкі матеріали, дають можливість облаштувати такий сад не тільки в традиційному вигляді. Це можуть бути будь-які скляні елементи, вписані в архітектуру будинку – дах, стіна, перегородка, еркер і огорожу. Його призначення – вирощування рослин і організація зеленої зони відпочинку цілий рік. Сьогодні такий сад можна побачити на балконі, даху або в офісі. У вигляді зимового саду оформляють:

  • вхідну групу;
  • оранжерею;
  • альтанку в приватному будинку;
  • зенітний ліхтар;
  • веранду або терасу;
  • басейн;
  • кав’ярня;
  • кімната відпчинку в офісі (рекомендуємо також звернути увагу на скляні перегородки и двері для оформлення інтер’єру);
  • кабінет;
  • вітальню;
  • балкон або лоджію.

  Відкритий простір з захоплюючим видом благотворно впливає на настрій і створює відмінне місце для роботи, ділових зустрічей і відпочинку. З прийняттям рішення про будівництво зимового саду у вас з’явиться можливість подарувати собі річну атмосферу навіть у холодні дні.


  Види зимових садів

  При будівництві враховуються такі чинники як – призначення і розташування споруди, його зовнішній вигляд і параметри, вибрані за бажанням замовника.
  З урахуванням цих критеріїв він може служити як:

  1. Буферна зона. Розміщується при вході в будівлю.
  2. Кімната відпочинку. Таке приміщення опалюється і висвітлюється.
  3. Оранжерея. Не використовується для проживання або відпочинку. У ній створюється спеціальний мікроклімат для росту і розмноження флори.
  4. Прибудовані сади. Найчастіше зимовий сад прилаштовується до основної будівлі – це зручно і вигідно.

  Зимовий сад в котеджі

   

  По виду примикання він може бути:

  • прибудованим;
  • інтегрованим в будівлю, коли його частина розташована всередині основної споруди.

   

  Форма буває:

  • прямокутна конструкція з односхилим, односкатним зі зламом, двосхилим або радіусним дахом;
  • кутова з односхилим дахом, прибудована до одного з кутів будівлі;
  • з 1 – 2 еркерами, лінійним або кутовим місцем розташування;
  • як багатогранна альтанки.

  Проектування, виготовлення і монтаж саду включають багато параметрів і їх потрібно враховувати. Для зведення споруди, відповідно побажанням замовника і технічним вимогам, необхідні досвідчені професіонали. Висококваліфіковані фахівці компанії EraGlass допоможуть реалізувати будь-які ваші ідеї.


  Інші скляні конструкції Ерагласс


  Матеріали

  Найважливішим фактором, при зведенні споруди, є його правильне скління, яке здійснюється із застосуванням профілів і склопакетів з різних матеріалів. Опорна конструкція робиться з алюмінію, пластику або дерева. Найбільшою популярністю користуються алюміній і пластик. Вони мають свої плюси і мінуси. Ми використовуємо тільки перевірені матеріали і пропонуємо кілька варіантів конструктивного рішення:

  • Пластикові (ПВХ). Економічно, з чудовим теплозбереженням, але не підходить для панорамного скління. ПВХ профілі зменшують потік світла.
  • Дерев’яні споруди добре виглядають, але потребують постійного догляду.
  • Алюмінієвий профіль – найоптимальніший варіант. Конструкції з нього довговічні і естетичні.

   


  Переваги саду з алюмінієвого профілю

  Сьогодні все більшу популярність завойовують алюмінієві сади. Ця конструкція добре переносить вплив навколишнього середовища, при цьому має легку і красиву форму.

  Плюси споруд з використанням алюмінію:

  1. Екологічний матеріал, не виділяє токсинів при ультрафіолетовому випромінюванні.
  2. Легко переносить перепади температури.
  3. Не горить.
  4. Володіє тривалим терміном служби – до 50 років.

  Зимовий сад з алюмінію і скла позитивно вплине на ваше життя і надасть комфортні умови в гармонійному злитті з природою, незалежно від стану погоди і сезону.


  Скло

  Зимовий сад – особливе місце, де можна доторкнутися до природи. А наявність рослин має практичну користь – очищення повітря. Правильне скління необхідно для життя і росту рослин.

  Скління зимового саду

  Склопакети для зимового саду повинні відповідати підвищеним вимогам. При їх виготовленні зазвичай застосовуються енергозберігаюче та сонцезахисне скло. Для скління дахів використовується тільки триплекс.

  Ми маємо можливість створювати оригінальні гнуті елементи з алюмінію і скла. Дах і вертикальні поверхні конструкції можуть бути зроблені з використанням таких рішень.

  Зимовий сад – кращий варіант для розширення площі. І використовується не тільки для благоустрою приватних будинків. Він вдало впишеться в інтер’єр міської квартири, в офісне або торгове приміщення (у вигляд вітрин), в готель, аеропорт і будь-яке суспільне місце (як зона відпочинку).


  Також можуть бути корисні


   

  Замовити зимовий сад

  Наші зимові сади – це сучасні скляні конструкції . Ми гарантуємо, що вони будуть відповідати всім запитам за якістю, безпекою і дизайну. Подивіться фото наших робіт.

  Наявне власне виробництво дає можливість встановлювати доступні ціни. Розрахувати попередню вартість можна нижче на сторінці.

  Замовити і купити скління зимового саду в Києві від Eraglass, виробника конструкцій зі скла, можна у відділі продажів. Виїзд інженера для ознайомлення з об’єктом і зняття замірів по Києву здійснюється безкоштовно.


   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 27 = 33

   Вгору