+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі і ворота EraGlass

  Скло настільки універсальний матеріал, що використовується навіть для зведення парканів. Виглядає така огорожа стильно і незвично. За рахунок прозорості скла паркан не затінює територію. Скло – матеріал з безліччю переваг: його не потрібно фарбувати, воно не іржавіє, його важко розбити, воно не схильне до зовнішніх впливів, по типу дощу або снігу.

  Паркани та ворота зі скла

  Скляні огорожі – досить новий вид огорожі, але встиг уже завоювати популярність. Огорожа з скла, не дивлячись на крихкість, являє собою надійну конструкцію, стійку до значних механічних впливів і стійку до несприятливих погодних умов. Ще одна перевага, яким володіє скляний паркан – він не затінює територію і пропускає природне освітлення. Крім того, паркани зі скла можуть бути досить високими і досягати у висоту 3 метрів, забезпечуючи цим, надійний захист території.

  Скляний паркан простий в експлуатації, його немає необхідності фарбувати, він не схильний до корозії. Щоб очистити такий паркан від забруднень, досить його просто помити водою

  Для виготовлення парканів зі скла використовують міцне загартоване скло, також може застосовуватися триплекс . Складається скляний паркан із секцій, довжина однієї секції може досягати двох метрів.


  Інші скляні конструкції Ерагласс


  Ще одним різновидом прозорих парканів є паркани з полікарбонату. Найчастіше для будівництва парканів використовується стільниковий полікарбонат.

  Крім привабливого зовнішнього вигляду, паркан із стільникового полікарбонату має цілу низку переваг – ударостійкість, стійкістю до високих температур і несприятливих атмосферних впливів і стійкістю до ультрафіолету.

  Монтаж прозорих парканів, як правило, здійснюється на бетонний фундамент, секції кріпляться на металеві стійки.

  Наша компанія займається виробництвом, виготовлення і монтажем прозорих парканів зі скла під замовлення і пропонує готові паркани.


  Також можуть бути корисні


   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 4 + 1 =

   Вгору