+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні фартухи (панно) на кухню від ERAGLASS

  Фартухи зі скла на кухні використовуються для захисту поверхні між навісними поличками і стільницею і для декорування стін. Це абсолютно ексклюзивна прикраса, яке є чудовою альтернативою багатьом обридлої і зовсім недешевої керамічної плитки.

  EraGlass багато років виробляє конструкції зі скла будь-якої складності. Досвід фахівців дозволяє створювати дійсно незвичайні, унікальні панно, які будуть радувати господарів все життя.

  Глазур плитки і скло дуже схожі за своєю будовою, а якщо розглядати з точки зору зручності користування, скло ні в чому не буде поступатися кераміці, бо нічого не вбирає в себе жирний наліт або бруд, доглядати за ним зовсім не складно.

  Переваги скляних фартухів Ерагласс

  Скло – це дуже легкий, довговічний і зручний матеріал. Існують:

  • кольрові,
  • тоновані,
  • гравірованні,
  • дзеркальні,
  • назад-фарбовані,
  • піскоструменні
  • і вітражні види скла.

  Для виробництва панелей скляного фартуха застосовують або багатошарове скло (триплекс), або загартоване, яке абсолютно безпечне в експлуатації навіть тоді, коли з нього роблять більш об’ємні самостійні конструкції, такі як суцільноскляні перегородки або скляні двері.

  Фартухи з загартованого скла

  Загартоване матоване, безбарвне або назадфарбоване скло має досить високу стійкість до перепадів температур і ударам.

  Назадфарбоване скло відрізняється від звичайного насиченим невигораючим кольором, його поверхня дуже красива і глянсова. Також є можливість використовувати кольоровий друк або готові плівки з текстурами дерева, тканини, каменю, а особливо красиво виглядають плівки з нанесеними фарбою візерунками або шовкографією.

  Скляний фартух з триплексу

  Фартух, виготовлений з триплексу, зручний, в першу чергу своєю прозорістю. Якщо його встановити, наприклад, на стіну, на якій наклеєні шпалери, самі шпалери будуть добре видні, але стіна при цьому буде захищена від забруднень при експлуатації.

  Є і більш цікаві варіанти дизайнерських рішень, наприклад, між шарами скла можна розмістити фотографії, тканину або рослини. Одним з стекол може бути дзеркало, яке має властивість розширення і удосконалення простір. З цією метою використовують як звичайне дзеркало, так і бронзове, як з фаскою, так і без неї, як з великими площинами, так і з маленькими плитками. Якщо провести певну обробку, таке скло буде виглядати вельми незвично і, одночасно, воно буде дуже практичним у використанні.

  Гігієна кухні

  Дуже гладка скляна поверхня відрізняється гігієнічністю, вона легко миється від бруду і жиру. Ці її властивості ідеально підходять як для комерційного, так і для домашнього застосування, коли необхідно виконувати вимоги стандартів безпеки та санітарії.

  Малюнки на скляних фартухах для кухні

  З огляду на простоту в роботі зі склом, на панно можна нанести будь-який малюнок або фотографію. Так ви зможете створити повноцінний твір мистецтва на своїй кухні або на роки зберегти важливі моменти в житті сім’ї.

  Малюнки на скло можна і не наносити, якщо саму стіну буде оформляти професійний дизайнер. В такому випадку, після завершення робіт зі стіною буде встановлена готова панель із загартованого прозорого скла, що захищає дизайнерську роботу від негативного зовнішнього впливу. А якщо попрацювати одночасно і зі стіною і зі скляною панеллю, при цьому зробити так, щоб панель не повністю закривала малюнок, то можна отримати дійсно чудові об’ємні композиції.

  Панно з підсвічуванням

  Оригінальним дизайнерським рішенням буде також виготовлення фартуха з матового скла і приміщення за ним підсвічування.

  Можна придумати й інші варіанти і комбінації, тут простір для творчості не обмежений.

  Щоб було зручніше транспортувати і встановлювати, скляний фартух робиться з панелей довжиною 1200-1400 мм, хоча ці розміри за бажанням клієнта можна змінити. Виходить, що один фартух складається з декількох панелей, що вельми зручно як в плані установки, так і в плані експлуатації.

  Подробнее

  Безпека

  З точки зору параметрів безпеки, назадпофарбоване скло таке ж надійне і безпечне як загартоване скло, воно задовільняє вимогам, які пред’являються ГОСТ 5727-88.

  Технологічний процес виготовлення назадфарбованого скла складається з термічної обробки (загартування), тому його відносять до класу безпечного скла.

  Установка фартуха зі скла

  Скляний фартух і його установка залишаються досить важливим питанням в цій справі. Наскрізні отвори повинні бути виконані на самому фартусі, коли він тільки виготовляється, тому що вони будуть служити його кріпленнями.

  Перш, ніж замовляти фартух варто подумати про те, де краще розташувати рейлінги, якщо ж ви, звичайно, збираєтеся вішати їх на стіну, яка не буде захищена склом. Це стосується ще й отворів під вимикачі і розетки.

  Важливою перевагою є те, що кріплення фартуха виробляється після установки кухонних меблів, а значить, є можливість «приміряти» скло на стіну, подивитися, як воно буде виглядати, уникнувши можливих помилок в плануванні.

  Є й інші переваги застосування коротких панелей. Якщо раптом скляний фартух якось постраждає, або просто виникне таке бажання, його можна буде поміняти без великих витрат. Коли виникає бажання змінити малюнок або постер, це можна зробити без проблем, ремонт на кухні не буде потрібно. Маленькі розміри скляних плит дозволяють замінити панель з легкістю.

  Технічні особливості

  Існує три варіанти виконання скляної основи фартуха:

  • звичайне віконне скло, товщина якого 6 -8 мм;
  • триплексное безпечне скло, товщина якого 9 мм;
  • загартоване скло, товщина якого 6 -10 мм.

  Найекономнішим є перший варіант. Скло просто приклеюється на стіну. У другому і третьому варіанті фартух може бути теж приклеєний на стіну, або утримувати скло фурнітурою – спеціальні надійні кріплення (в такому випадку металеві ковпачки, діаметр яких 20 мм видно на лицьовій стороні).

  Якщо форма фартуха повинна бути незвичайною (не прямокутна) або є потреба в вирізах під розетки, загартоване скло підійде краще.

  Замовити фартух з скла в Києві

  Фартух з скла необхідно замовити заздалегідь, щоб його виготовили точно такого розміру, який потрібен для вашої кухні і, звичайно ж, він буде абсолютно унікальним.

  В наші дні фартух, як і сама кухонна ніша, можуть виглядати досить оригінально, хоча ще не так давно самі замовники не хотіли працювати з нішею, головний акцент робився на стільниці і фасадах.

  Як чудово усвідомлювати, що Ви можете самі стати дизайнером власної кухні, адже такий дизайнерський елемент, як скляний фартух, може повністю перетворити інтер’єр приміщення.


   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 46 = 51

   Чому EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
   2. Проводимо «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Працюємо без посередників: всю продукцію виробляє і монтуємо ми самі.
   4. Надаємо 2 роки гарантії.
   Вгору