+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна підлога ERAGLASS

  Скляна підлога – це оформлення підлоги приміщень скляними конструкціями підвищеної міцності. Компанія EraGlass пропонує величезний вибір видів і стилів оформлення скляної підлоги так, щоб будь-який інтер’єр заграв новими фарбами. Надійність же конструкції із загартованого скла перевірена десятками замовлень по всій Україні.

  Будь-яку вашу ідею використання скляних підлог або інших конструкцій ми готові реалізувати швидко і професійно. Звертайтеся!

  Фото наших робіт

  У плані дизайну, скляні підлоги дуже ефектно виглядають. Приміщення виглядає легким і як-би підвішеним в повітрі. Ходіння по прозорій поверхні незвично для сприйняття – це як ходіння по воді, по повітрю, так що виділення адреналіну забезпечене.

  А кольорове підсвічування під прозорою підлогою наповнить простір казковою атмосферою. У плані реклами скляні підлоги теж незамінні. Продукція та експонати закладу, розміщені під скляною підлогою не залишать байдужим жодного відвідувача, не кажучи вже про економію місця на полицях. Звичайно ж, дизайнери підкажуть оптимальні рішення, як зробити скляну підлогу для конкретного будинку або закладу.

  Безпека підлоги зі скла

  Завдяки сучасним технологіям сьогодні виробляють багатошарове скло, яке не поступається по міцності інших матеріалів, що використовуються у виготовленні підлоги. Один квадратний метр багатошарового скла триплекс може витримати навантаження понад 400 кг.

  Види скляних підлог

  • Скляна підлога-ніши монтуються на каркаси і складаються з невеликих секцій. У таких секціях можна розмістити при бажанні якусь композицію і встановити підсвічування.
  • Скляна підлога у вигляді сцени ефектно виглядає в барах, ресторанах, притягують увагу до виступаючих на такій сцені. Скляна сцена вигідно виділяється на тлі звичайної підлоги.
  • Підлоги у вигляді перекриття використовують навіть в будівництві мостів.

  У дизайні важлива взаємодія різних елементів оформлення квартири або котеджів, тому разом з підлогою зі скла наші клієнти часто використовують скляні сходи, стелі, а також розмежування простору за допомогою перегородок зі скла.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 25 − = 20

   Чому EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
   2. Проводимо «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Надаємо 2 роки гарантії.
   Вгору