+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Створення унікального інтер’єру за допомогою скляних дверей

  karpati_3Давно канули в лету часи, коли при виборі дверей господар керувався лише двома критеріями — міцністю і неприступністю. Пізніше додалися такі вимоги, як якісна теплоізоляція і звуконепроникність. Сучасні двері повинні відповідати дизайну приміщення. Для їх виготовлення використовують нетрадиційні матеріали. Наприклад скло, яке, на відміну від дерева і пластика, відмінно поєднується з будь-яким стилем інтер’єру, будь то хай-тек, ар-деко або ніколи не виходить з моди класика.

  Скляні двері тільки на вигляд легкі й прозорі, але при цьому вони володіють високою міцністю, термостійкістю і безпекою.

  РАздвижная дверь с матовым рисунком

  Завдяки численним варіантам тонування та нанесення малюнків дизайнер може втілити самі сміливі рішення, так як скло — нейтральний матеріал. Воно підкреслює стиль інтер’єру, надає відчуття доглянутості та свіжості. Зовсім недавно скляні двері були екзотикою для росіян, а тепер сфера їх застосування значно розширилася. Вони прикрашають торгові центри, офіси, супермаркети, приватне житло. Їх можна побачити навіть в таких незвичайних місцях, як лазня або сауна.

  Скляні двері представляють великий простір для фантазії. Непрозоре скло з напиленням надає інтер’єру вишуканість. Двері з рельєфним склом виглядають оригінально, а з дзеркальним декоруванням — розкішно.

  Скла можуть бути не тільки матовими або прозорими, але і кольоровими. Скляні двері бувають розпашні, так і відкатні.

  Для оформлення можна використовувати елементи з інших матеріалів, наприклад, пластикову, силіконову або дерев’яну фурнітуру. Якщо в інтер’єрі присутній морська тематика, буде доречний декор скляних дверей черепашками.

  Що стосується експлуатації, то в цьому плані скло — дуже невибагливий матеріал. Воно легко миється. Для догляду за ним не потрібно дорогих спеціальних засобів. Тільки миючий засіб на спиртовій основі і серветка.

  Недарма наше спеціальне скло використовується для створення скляних вхідних груп для офісів, магазинів, спортклубів.

  Безпека матеріалу додають спеціальні добавки, завдяки яким у разі руйнування двері скло розпадається на осколки без загострених країв. Втім, щоб розбити скляні двері, доведеться дуже постаратися. Використовується для виготовлення дверей скло міцніше звичайного в п’ять-десять разів.

  Вгору