+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні стелі в приватному будинку (Ходосіївка) (Термін 01.06.13)

  Завдання: виконати скляні стелі, так що б вони вигідно відрізнялися від звичайних натяжних стель.

  До початку робіт ERAGLASS

  Скляна стеля була виконана з прозорого скла загартоване товщиною 4 мм. За задумом дизайнера стеля ділиться на безліч маленьких скляних осередків. З-за нерівності отвору (розбіжності в розмірах до 30мм), було прийнято рішення виконати дерев’яну раму. Колір дерева підібраний під колір каменя, який був частково викладений по стінах. На рамі передбачені «чверті» до 20мм для регулювання скляних фрагментів, які встановлювалися в « чверті» по всьому периметру.

  За бажанням замовника на фрагменти скляної стелі повинен бути нанесений малюнок кольоровими фарбами, щоб у підсумку вийшов один суцільний малюнок. Було прийнято рішення на фрагменти скляної стелі нанести малюнок шляхом фотодруку, що в даній конструкції виявилося практичніше. За стелею передбачалися лампи денного освітлення, у зв’язку з цим на склі позаду шару фотодруку була передбачена непрозора і, в той же час, що розсіює світло фарба.

  З-за кривизни прорізів, під скляна стеля виникли труднощі з вимірами і монтажем конструкції. Довелося все скла видавати у виробництво у вигляді трапецій, а монтажникам довго викладати фрагменти скляної стелі і зводити в один малюнок.

  У цілому вийшло красиво і оригінально.

  Термін виготовлення скляної стелі – 15 робочих днів

  Термін монтажу скляної стелі – 2 дні

  Вгору