+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки в Київміськбуд (вул. Суворова, 4)

  Завдання: розбивка скляними перегородками великого приміщення з безліччю робочих місць. Виконання прямокутної кімнати переговорів посеред залу.

  Скляні перегородки виконані із загартованого скла товщиною 10 мм В процесі узгодження конфігурації скляних перегородок з замовником було прийнято рішення включити в конструкції чотири скляні двері, причому двері виконати розсувні, щоб зберегти проходи між столами і скляною перегородкою. Також було вирішено виконати на всій поверхні скляних перегородок і дверей тематичні малюнки, а саме, висотні будинки і логотип холдингу «Киевгострой».

  Малюнки виконати шляхом художнього матування, причому так, щоб вони не перешкоджали потрапляння денного світла в приміщення. Проблему жорсткого кріплення верхніх профілів скляних перегородок в стелю (ARMSTRONG) вирішили за допомогою установки закладних кронштейнів за стельовому просторі. Проблему кривизни підлоги (перепад до 40мм) вирішили за допомогою установки нижнього алюмінієвого профілю заввишки 40 мм, а не 20 як планувалося спочатку, що дозволило вирівняти скляні фрагменти перегородок. Вертикальні зазори між фрагментами скління заповнені прозорим герметиком для жорсткості конструкцій і вирівнювання фрагментів скла.

  Виготовлення замовлення 93 кв. м. – 7 календарних днів, монтаж – 2 дні.

  Вгору