+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки та двері в офісі. Магнітогорська вулиця, Київ

  Завдання

  Створити окремі закриті зони за допомогою скляних дверей та збільшити висоту перегородок.

  Розташування об’єкта, особливості

  Клієнт у себе в офісі зробив ремонт та побудував гіпсокартонні перегородки, щоб розмежувати робочі місця. Перегородки зроблені таким чином, щоб не було видно людини, що сидить за столом. У процесі роботи офісу потрібно закрити деякі кабінети дверима і збільшити висоту перегородок. І тут ідеально підходили перегородки зі скла.

  Рішення

  Перегородки були виконані зі скла прозорого загартованого завтовшки 10 мм. На поверхню скла були нанесені матові смуги методом піскоструменю.

  Висота скляних перегородок 600 мм. Фрагменти скла в нижній клемний профіль висотою 50 мм. Профіль закріплений в гіпс за допомогою гвинтів «Моллі» (з частим кроком) між собою фрагменти скла з’єднані точковими фітингами, оскільки зверху немає за що закріпити скла.

  Вибір дверей теж однозначний. Висота гіпсових перегородок складає 1500 мм. без заставних, пустотілі. Тому було запропоновано скляні двері в алюмінієвій коробці. Коробка частково розкріплювалася в гіпсокартон, але цього було недостатньо. Був обраний варіант установки верхньої скляної фрамуги над дверима та фіксація його із сусідніми скляними фрагментами за допомогою металевих кліпс. Це дозволило жорстко закріпити дверну коробку та всю конструкцію загалом. Двері комплектуються бічними петлями та натискною ручкою із замком.

  На одну з дверей замовник побажав встановити трубчасту ручку та накладний електронний замок. Електронний замок накладний, що не вимагає вирізів у склі, працює на звичайних пальчикових батареях. Відкривається за допомогою карток або коду.

  Результат

  Замовник вирішив усі нагальні питання щодо зонування та ізоляції приміщень. І залишився задоволений роботою нашої компанії.

  Вгору