+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки і двері в офісі компанії (вул. Марини Раскової, офіс компанії «УкрБуд»)

  Срок 25.09.14

  Офіси компаній (якщо вони, звичайно, хочуть бути успішними) повинні відповідати сучасному діловому стилю. Особливо повинні бути бездоганні офіси будівельних компаній. У них все має бути бездоганно і сучасно. Приходячи в такий офіс (як правило, вже бажаючи придбати нерухомість у цій компанії), клієнт повинен бути впевнений в абсолютній надійності цієї компанії.

  Перше враження про компанію на замовника виробляє її офіс. Оцінюючи той же інтер’єр, клієнт подумки переносить його якість і деталі на свою майбутню нерухомість.

  Якщо він помічає якісь (нехай навіть дрібні) недоробки, неякісно виконану роботу або безглуздість дизайну, він дуже сильно задумається. І, мимоволі, закрадеться у замовника думка: якщо вони фірма не може привести в порядок свій рідний офіс, то якої якості буде моя квартира? Вже з порога клієнт може бути втрачений для фірми назавжди.

   

  Важливість якісного опрацювання дизайну офісу

  Тому потрібно приділяти обладнанню офісу величезне значення, адже за великим рахунком Ваш офіс робить Вас (точніше гроші для Вас). Найважливішим елементом сучасного офісу є скляні перегородки.

  В нашому випадку вони поділяють кабінети між собою, а також, скляні перегородки, що відокремлюють касу від загального залу. Перегородки виконані з прозорого скла загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру.

  Нерухомі фрагменти скляних перегородок встановлюються в алюмінієвий профіль 40х20 мм. Такий профіль дуже зручний, так як непомітний на загальному тлі перегородок зі скла. Вся поверхня скляних перегородок матується шляхом піскоструменю. Це створює ефект непрозорості, що в свою чергу створює між менеджером та замовником свого роду інтимну атмосферу і сприяє позитивному результату їх спілкування.

  Також це зручно (і необхідно) у касовій зоні, де клієнт може спокійно, без сторонніх очей виконати всі грошові розрахунки. Непрозорі скляні перегородки, у теж час, прекрасно пропускають і м’яко розсіюють світло, що не вимагає додаткового освітлення.

  Скляні перегородки включають в себе розстібні одностулкові скляні двері. Скляні двері комплектуються петлями, трубчастими ручками, підлоговими доводчиками, нижніми кутовими замками. Така конструкція дверей зі скла дуже добре вписується в ритм офісної діяльності.

  Особливо підлоговий доводчик, який після відкривання повертає скляні двері у вихідне положення. Це дуже зручно при частому використанні таких дверей зі скла ( а у великому офісі це відбувається досить часто). І практика показує, що клієнти дуже люблять подібні конструкції скляних дверей, коли немає необхідності закривати їх за собою, і коли двері відкриваються в будь-яку сторону, навіть з ноги, якщо комусь захочеться поекспериментувати (міцність загартованого скла цілком дозволяє це).

  Тому наявність скляних конструкцій (в даному випадку перегородок зі скла і розсувних скляних дверей) в офісі і правильне їх інтегрування в інтер’єр офісу дозволяє сподіватися на фірмі збільшення відвідувань клієнтами і позитивних результатів у їх нелегкій роботі.

  Результати роботи ERAGLASS

  скляна офісна перегородка з дверима    скляна офісна перегородка і двері

  скляні перегородки і двері    скляна перегородка з дверима для офісу

  Термін виготовлення і монтажу скляних перегородок і розсувних скляних дверей – 10 робочих днів.

  Вгору