+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі: безпека пересування і оригінальність в інтер’єрі приміщення.

  скляна огорожаСкляні огорожі — це конструкції, що пропускають світло. Виготовляються з різного типу скла. Вони виконують дві важливі функції. По-перше, забезпечують людям захист від падіння. По-друге, виступають сучасним дизайнерським рішенням в оформленні інтер’єрів житлових і нежитлових будинків та будівель.

  Світлопрозорі огородження застосовуються при втіленні дизайнерських ідей в рамках таких стилів, як hi-tech та minimal. Вони створюють відчуття легкості і свободи, роблять приміщення максимально вільним і комфортним. Не акцентують на себе зайвої уваги, тому можуть використовуватися при втіленні та інших стилів в інтер’єрі.

  Універсальні скляні огорожі є незвичайним рішенням для оформлення житлового будинку, котеджу, торгового центру, будинку моди, кінотеатру, ресторану, кафе та інших будівель.

  Яке скло використовується у виготовленні світлопрозорих скляних огороджень

  У створенні огорож може застосовуватися:

  • загартоване скло;
  • багатошарове скло — триплекс;
  • молліроване, або зігнуте скло;
  • скло, ламіноване прозорою захисною плівкою.

  На вибір типу скла впливає ступінь навантаження на скляну поверхню. Для того щоб молліроване скло зробити більш міцним, його збирають в триплекс і додатково ламінують безбарвною захисною плівкою. В результаті підвищуються протиударні властивості скла, і зменшується ризик отримання травм в разі пошкодження скляної поверхні.

  Декорування скляних огорож

  Скляне наповнення огорож може бути безбарвним, а також виконано з використанням різноманітних тонованого скла або скла з тонирующей плівкою відповідного відтінку.

  Щоб додати скляне огородження більше оригінальності, наносять малюнки методом піскоструминної обробки. Піскоструминна обробка може бути двох – або трирівневою. В результаті обробки виходить красивий і об’ємний малюнок.

  Який матеріал вибрати для стійок

  У виготовленні стійок світлопрозорих огороджень застосовується «чорна» або нержавіюча сталь. В першу чергу впливає на вибір матеріалу бюджету, а потім вже дизайн проекту і місце установки конструкції.

  Стійки, виконані з нержавіючої сталі, коштують дорожче. Висока ціна пояснюється тим, що конструкції з нержавіючої сталі не піддаються корозії, зможуть прослужити довгу безтурботне службу і виглядають більш шляхетно. Для споживачів з меншим рівнем доходів виробляються стійки з «чорної» стали, на виготовлення яких йде менше витрат.

  Скляні огорожі дозволяють втілити найсміливіші дизайнерські ідеї та рішення. Вони безпечні і оригінальні. Пропускають сонячне світло. Роблять приміщення максимально просторою.

  Вгору