+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні офісні перегородки в інтерʼєрі

  Скляні офісні перегородки від Ерагласс є сучасним рішенням для створення відкритих і прозорих робочих просторів. Вони дозволяють природному світлу проникати в приміщення, створюючи відчуття простору і відкритості.

  Завдяки використанню високоякісного скла і сучасних технологій, такі перегородки є міцними і безпечними для використання в офісних приміщеннях. Крім того, вони можуть бути додатково обладнані звукоізоляційними властивостями, що дозволяє зменшити рівень шуму і створити комфортні умови для концентрації на роботі. Відкритість і прозорість скляних перегородок також сприяють збільшенню візуального контакту між співробітниками, що сприяє спільній роботі і комунікації в колективі.

  Створили проєкт – сучасний офіс з зонуванням кабінетів за допомогою суцільноскляних офісних перегородок.

  • Використали скло прозоре, загартоване, 10 мм. На поверхню скла нанесені матові смуги (піскоструминним методом).
  • Даного типу перегородка дає можливість відокремити співробітників кабінетів від коридору, і водночас не втрачати денного освітлення (матовість м`яко розсіює світло).
  • Перегородки містять в собі розпашні маятникові двері з підлоговим дотягувачем (що для офісу, де багато співробітників, є найкращим варіантом).

  Зручні в експлуатації, надійні та безпечні скляні перегородки завжди будуть доречними в ваш офіс.

  Вгору