+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні офісні перегородки – оригінальне рішення для офісного інтер’єру

  Скляні офісні перегородки як не можна краще підходять для оформлення як великих, так і не дуже великих сучасних офісних центрів, так як поєднують в собі відмінні зовнішні та експлуатаційні якості.

  Офісні перегородки зі скла допомагають візуально збільшити простір і додають будь-якому приміщенню природної освітленості. Якщо використовувати з ними жалюзі, то з’явиться можливість у будь-який момент створити атмосферу конфіденційності.

  Нерідко скляні перегородки виготовляються з матового скла. Різні ступені прозорості, оригінальні візерунки, комбінації декількох кольорів скла – все це дозволяє створити дійсно незвичайний індивідуальний дизайн офісного приміщення.

  Оскільки скло монтується всередину підлоги і стелі, кріплення залишаються зовсім непомітними. Так вдається створити відчуття незвичайної легкості. При цьому суцільноскляні конструкції не менш безпечним, ніж конструкції з металевими профілями.

  Перегородки зі скла можуть бути встановлені в отвори з різних матеріалів – залізобетон, цегла, піноблоки, метал, дерево і ін

  За бажанням замовника скляні офісні перегородки можуть чергуватися з мдф або дсп. Такого плану перегородки, як правило, використовують в бізнес-центрах для поділу офісних кабінетів на зони і створення додаткового комфорту і затишку. Крім естетичного ефекту перегородки забезпечують дуже високий рівень шумоізоляції. Це дозволяє зробити переговори більш ефективними.

  Дуже зручні розсувні скляні перегородки. Коли необхідність розмежовувати простір немає, перегородка з легкістю відсувається.

  Використання скляних перегородок для розділення простору дозволяє бачити всі приміщення цілком, надаючи інтер’єру додаткову вишуканість. Тому такі перегородки з кожним роком набувають все більшої популярності.

  Вгору