+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження (Героїв Сталінграда 1 б.)

  Термін 05.12.13

  Завдання: виконати скляне огородження балкона на 28 поверсі.
  Відразу обмовлюся: виконувати цю роботу (в сенсі монтаж) на 28 поверсі біля Дніпра, де постійний вітер, було, м’яко кажучи, непросто.
  Спочатку був проведений демонтаж існуючого огородження (металевого), а потім монтаж скляного.

  Огорожу представляє собою стійки круглого перерізу з нержавіючої сталі, зверху до них приварений поручень, так само з нержавійки. Прольоти між стійками заповнені триплексованим склом товщиною 13 мм, виконаним за формулою 6+1+6, де 6 – скло прозоре гартоване товщиною 6мм, 1 – шар полімеру. Фрагменти скла закріплюються до стійок за допомогою точкових фітингів (п’ятаков) з нержавіючої сталі. Вибір скляного огородження з триплексу зроблений з-за перебування останнього на 28 поверсі і при руйнуванні (не дай Бог) не можна допустити осипання осколків вниз. Триплекс відмінно справляється з цим завданням.

  При монтажі скляного огородження виникла маса нюансів: при установці стійок на механічні кріплення, стяжка перекриття виявилася неякісною і тонкої (практично один пісок). Довелося використовувати хімічні анкера. На довжині скляного огородження 9 метрів саме перекриття виконано не рівномірним, а радіусним. Довелося фрагменти поручня вигинати теж радіусним, щоб повторити контур нижнього перекриття.

  Після монтажу скляного огородження, коли здавалося, що все вже позаду і час здавати об’єкт, виявився пристойний люфт (хитання) скляного огородження. Це сталося, знову таки, в результаті неякісно виконаної основи, куди кріпилися стійки. Було прийнято рішення встановити додаткові стійки (через одну) паралельно вже встановленим, пов’язати їх між собою, створивши, таким чином додаткові ребра жорсткості. Конструктор та монтажники впоралися із завданням на відмінно. Це дозволило усунути проблему люфту скляного огородження і уникнути додаткового нарощування товщини перекриття.

  В результаті вийшла симпатична, естетична і акуратна конструкція. Головне : було виконано завдання, поставлене замовником. З кімнати відкрився чудовий і мальовничий вид на Дніпро завдяки прозорому, легкому і повітряному скляне огородження балкона.

  Термін виготовлення і монтажу скляного огородження – 15 робочих днів
  Термін монтажу скляного огородження – 3 дні

  Вгору