+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скління стоматологічної клініки «Дент лайн» (вул. Волоська, 20)

  Термін 25.12.12

  Завдання: склити клініку.

  На об’єкті було 3 види робіт:

  1. Скляні двері в кабінети виконані з матового скла загартованого товщиною 8мм в алюмінієвій коробці. Коробка пофарбована полімерної фарбуванням під інтер’єр. Фурнітура (петлі в коробку і натискна ручка з фіксатором) підібрана оптимально ціна-якість (дешеву не можна, т до багато часу витрачається згодом на регулювання таких дверей). Міжкімнатні скляні двері вигідно відрізняються від аналогічних металопластикових та алюмінієвих дверей своєю легкістю і більш витонченим виглядом.

  Термін виготовлення 5 скляних дверей – 7 робочих днів Монтаж – 1 день

  2. Скляні перегородки виконані із загартованого скла 10 мм встановлені в холі клініки і поділяють приймальне приміщення пацієнтів безпосередньо від робочих кабінетів. Перегородка включає в себе скляні маятникові двері, встановлені на нижньому доводжувачі, т к має місце великий потік відвідувачів. Сама перегородка виконана в повній відповідності з інтер’єром холу: на фрагменти скла нанесені почергово матові і фарбовані смуги. Фарбування здійснювалося на виробництві з застосуванням порошкових барвників, що робить скляну перегородку стійкою до вологи (можна безбоязно протирати і мити скло у міру потреби).

  Вхідна група за бажанням замовника також виконана з скла і являє собою орні маятникову двері з матовим покриттям по всій поверхні. Для зменшення втрати тепла і для надання входу більшої естетичності, безпосередньо за вхідною групою виконаний скляний тамбур з маятниковою дверима, який як би відтинає вулицю від адміністратора клініки .

  Виготовлення перегородки і тамбура – 7 робочих днів Монтаж – 2 дні

  3. Огородження сходів виконана зі скла загартованого матового товщиною 8 мм Фрагменти скла закріплюються між стійками з нержавіючої сталі за допомогою точкових «п’ятаків». Над склом встановлюються поруччя діаметром 50 мм з полірованої нержавіючої сталі.

  Термін виготовлення – 5 робочих днів Монтаж – 2 дні

  Вгору