+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Перегородки в дизайні та інтер’єрі

  Навіщо і чому потрібні скляні перегородки?

  Нашому стрімкому століття технологій як не можна краще відповідає стиль в архітектурі і дизайні під назвою «Хай-тек». З цим стилем дуже добре гармонує скло і, зокрема, скляні перегородки.

  Перегородки як не можна краще вписуються в офісні будівлі, так і в домашній інтер’єр, а торгові центри з їх магазинами взагалі неможливо уявити без скляних перегородок (вітрин). Що може краще скла показати наявний асортимент товарів?

  Перегородки дозволяють, як би збільшити простір приміщень за рахунок своєї прозорості. Через скляну перегородку чудово проходить денне світло навіть до найдальших кутках приміщення. У квартирах скляні перегородки, наприклад, дуже добре поділяють кухню і житлове приміщення, не «з’їдаючи» простір і створюють ілюзію об’ємності і легкості самої конструкції. Перегородки виконуються із загартованого обробленого скла, що надає їм міцність в сім разів більшу по відношенню до звичайному «сирому» склу, а також робить їх безпечними (якщо все-таки відбудеться руйнування фрагмента скляної перегородки, то скло обсипається дрібними негострими фрагментами).

  Також перегородки істотно підвищують звукоізоляцію (не можна порівнювати, звичайно, зі склопакетами, але різниця після установки скляної перегородки в звукоізоляційному відношенні вельми відчутна).

  Дуже органічно вписуються в систему скляних перегородок скляні двері. Ніяких громіздких алюмінієвих і металопластикових профілів, які відбирають простір, забудьте про це, тільки легке і повітряне скло. Існує два типу дверей для скляних перегородок: розстібні скляні двері і розсувні скляні двері, в яких фурнітура або система кріплення продумана так, щоб займати мінімум місця на склі.

  Розпашні скляні двері, як правило, комплектуються підлоговим доводчиком, який повертає двері в початкове положення. Такі двері незамінними в будинках, де є великий потік людей. Розсувні двері особливо вдало вписуються в приміщеннях з вузькими коридорами, так як вони відсуваються уздовж стін, не займаючи простору.

  Взагалі, сучасні технології дозволяють дуже сміливо втілювати в життя фантазії щодо скляних перегородок та скляних дверей. Крім застосування тонованого в масі скла, технологія художнього матування дозволяє наносити на поверхню скляних перегородок різні матові рисунки і логотипи. Існує також технологія фотодруку ультрафіолетовими чорнилом, що дозволяє нанести будь-кольоровий малюнок, чи портрет на поверхню скляних перегородок та скляних дверей.

  Дуже ефектно виглядає підсвічування скляних перегородок світлодіодними стрічками, встановленими в профіль, яким обрамлені перегородки з скла по периметру.

  Тому, якщо є сумнів: бути чи не бути у Вас скляній перегородці, то наша відповідь: однозначно бути.

  Вгору