+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Перегородка зі скла в алюмінієвому обрамленні для гардеробної кімнати

  Завдання

  Перед нами стояло завдання створити стильну та сучасну перегородку для гардеробної кімнати з використанням скляних конструкцій. Ідеально по дизайну та по побажанню замовника, підійшла перегородка зі скла в алюмінієвому обв`язі.

  Рішення

  Конструкція в гардероб являє собою два нерухомі фрагменти та розсувні одностулкові двері між ними.

  Перегородка виготовлена зі скла тонованого в масі (графіт) та загартованого товщиною 8 мм. Фрагменти скла обрамлені алюмінієвим профілем по периметру. На всю площину перегородки були встановлені алюмінієві трубки 20*10 з двох сторін та з певним проміжком.

  Розсувні скляні двері укомплектовані розсувною системою верхнього підвісу, верхньою направляючою, роликами, стопором та нижнім обмежувачем.
  Всі профілі та фурнітура покриті порошковою фарбою сірого кольору (обирали під колір скла).

  Дана скляна конструкція з вертикальною розбивкою труб дозволила зробити перегородку в гардероб напівпрозорою, щоб не було чітко видно ззовні одяг та взуття. Але в тож же час такий конструктив пропускає світло в необхідній кількості.

  Результат

  В інтер’єрі квартири, скляна перегородка виглядає оригінально та привертає до себе увагу своїм незвичайним виглядом. А це особливо важливо для інтер’єру будь-якої оселі.

  Перегородказі скла в алюмінієвому обрамленні для гардеробної кімнати

  Перегородказі скла в алюмінієвому обрамленні для гардеробної кімнати

  Перегородказі скла в алюмінієвому обрамленні для гардеробної кімнати

  Вгору