+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Фасадне скління (вул. Раїси Окіпної)

  Термін 20.01.14

  Завдання: виконати перегородку в квартирі.

  Основне побажання замовника – максимальна шумоізоляція. Виходячи з цього, було обрано варіант скління фасадних профілем (стійки+ригеля). Сам алюмінієвий профіль був пофарбований порошковим напиленням у відповідності з колірною гамою приміщення.

  Заповнення фасадної системи – однокамерний склопакет, що дозволило значно поліпшити звукоізоляцію приміщення. Взагалі це справа смаку і вибору замовника, але в даному випадку останній пожертвував легкістю цільноскляної перегородки, вибравши масивну і важку конструкцію з зовнішнього фасадного профілю. Але значний виграш пішов у поглинанні звуку, що було пріоритетним.

  Склопакети були виконані непрозорими, на скло було завдано кольоровий малюнок за допомогою фотодруку, яка в свою чергу добре пропускає і розсіює як денної, так і штучне світло.

  Складність монтажу фасадної перегородки полягала в підйомі фрагментів на поверх, так як в ліфт деякі габарити не вміщалися. Ще один нюанс (неприємний) це неузгодженість дій з общестоителями.

  Компанія «ЕРА ГЛАСС» практикує, як правило, розробку і підписання технічного завдання, де показані всі види, перетини і розрізи, а також у технічних умовах прописані всі деталі і особливості конструкції. Це, погодьтеся, хоч і займає зайвого часу, але дозволяє зняти практично всі питання між замовником і підрядником до початку виготовлення.

  В даному випадку домовлялися, що всю обробку монтажних зазорів будівельники виконають замовника, але в підсумку дизайнер звернувся до нас з проханням довести все до логічного завершення. Зазори були закриті алюмінієвими планками, попередньо пофарбованими порошковим напиленням. Стики конструкції загерметизовані і задекорированными багетами.

  В принципі вийшла нестандартна (як для квартири) і незвичайна конструкція, фото якої додається. В результаті все вийшло несподівано красиво і привабливо.

  Термін виготовлення і монтажу фасадного скління (у два етапи: спочатку монтаж профільного каркаса, потім завмер за фактом виготовлення склопакетів) – 15 робочих днів.

  Вгору