+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Дзеркала. Салон компанії «FREEDOM»

  Нещодавно відбулося урочисте відкриття салону компанії «FREEDOM» у торговому центрі «Домосфера» на Столичному шосе. Хочеться розповісти про скромний внесок нашої компанії в інтер’єр нового салону. Зал розділений на безліч приміщень з різними інтер’єрами. Нашим завданням була гармонійна оздоблення дзеркалами приміщень різного виду.

  Стіна в приміщенні рецепції була повністю обклеєна дзеркалами з кільцями, виконаними шляхом художнього матування. Застосовувалося дзеркало «класика» (срібло) товщиною 5мм з еврокромкой по периметру. Дзеркала встановлювалися на стіну за допомогою спеціального клею і двостороннього скотчу. Малюнок на дзеркалах надав представник замовника. За повідомленнями дизайнерів компанії «FREEDOM» ця концепція малюнка є на сьогоднішній день вкрай затребуваною і користується великим попитом у клієнтів. Про вигляді дзеркальної стіни можна судити по фотографії. Створюється враження ніби це дзеркальна стіна і, в теж час, картина з орнаментом. Крім того, дзеркало на всю стіну створює оптичний ефект додаткового простору і його глибини.

  Дзеркала в спальню за бажанням замовника були виконані у вигляді дзеркальних прямокутників з фацетом 25мм. Дзеркало виконано товщиною 4мм тоноване (бронза) з полірованої кромкою по периметру. На стіні фрагменти дзеркал розташовувалися горизонтальними лініями. Посередині дзеркальної стіни розташована лінія з дзеркал під золото. Це надає стіні приємний контраст і в поєднанні з коричневими шпалерами надає всьому приміщенню спокійний заспокійливий вид. Наявність фацета на кожному фрагменті дзеркала дозволяє обігравати різні варіанти освітлення, т до фацет заломлює світло в кількох площинах і розсіює його в різних напрямках.

  Дзеркальна стеля біля центрального входу виконана із скла товщиною 4мм «класика» (срібло) з еврокромкой по периметру. Стеля являє собою овал розділений на дзеркальні фрагменти. Фрагменти підігнані один до одного, практично, без зазорів. Цій роботі передували ретельні і ретельні виміри. По периметру стелі встановлена дзеркальна смуга з нержавіючої сталі.

  Незважаючи на терміновість, поспіх, одночасний монтаж усіма підрядниками своїх виробів і невідворотність наближення відкриття салону, всі роботи були виконані нашою компанією раніше строків, за що отримано особиста подяка від директора компанії.

  Взагалі, наявність в інтер’єрі дзеркальних стін, стель різних тонів і з різноманітними малюнками створює у клієнтів враження більшого простору, висоти і нескінченності. Вони розуміють, що прийшли туди, де ніхто не буде обмежувати політ їхньої фантазії. Уява може дістатися до таких безмежних далей і висот. Всі їх сміливі побажання і мрії будуть втілені в дійсність
  Термін виготовлення дзеркал – 10 робочих днів
  Термін монтажу дзеркал – 2 дні

  Вгору